Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 5 Ürün

Bilyalı Somunlar

Vidalı Mil Somunu Çeşitleri ;

1605 Vidalı Mil Somunu, 1610 Vidalı Mil Somunu, 2005 Vidalı Mil Somunu, 2505 Vidalı Mil Somunu, 2510 Vidalı Mil Somunu, 3205 Vidalı Mil Somunu, 3210 Vidalı Mil Somunu, 25x25 ve 3232 Bilyalı Somun Çeşitlerini Bu Kategoride Bulabilirsiniz.


1605 Vidalı Mil Somunu ;

Çap olarak 16 mm ve hatvesi 5 mm olan miller için uygundur. Hareket elemanı yada motorun mile bir tam tur verdiğinde 5 mm ilerleme sağlamaktadır. Sertleştirme uygulandığı için uzun ömürlüdür. Taşlanmış ve sertleştirilmiş yapısı sayesinde hassas olarak uzun yıllar çalışabilir. Tozlu ortamlarda gres yağı ile yağlanması önerilmez. WD40 ile temizliği yapılabilir.

1610 Vidalı Mil Somunu ;

Çap olarak 16 mm ve hatvesi 10 mm olan miller için uygundur. Hareket elemanı yada motorun mile bir tam tur verdiğinde 10 mm ilerleme sağlamaktadır. Sertleştirme uygulandığı için uzun ömürlüdür. Taşlanmış ve sertleştirilmiş yapısı sayesinde hassas olarak uzun yıllar çalışabilir. Tozlu ortamlarda gres yağı ile yağlanması önerilmez. WD40 ile temizliği yapılabilir.

2005 Vidalı Mil Somunu;

Çap olarak 20 mm ve hatvesi 5 mm olan miller için uygundur. Hareket elemanı yada motorun mile bir tam tur verdiğinde 5 mm ilerleme sağlamaktadır. Sertleştirme uygulandığı için uzun ömürlüdür. Taşlanmış ve sertleştirilmiş yapısı sayesinde hassas olarak uzun yıllar çalışabilir. Tozlu ortamlarda gres yağı ile yağlanması önerilmez. WD40 ile temizliği yapılabilir.

2505 Vidalı Mil Somunu;

Çap olarak 25 mm ve hatvesi 5 mm olan miller için uygundur. Hareket elemanı yada motorun mile bir tam tur verdiğinde 5 mm ilerleme sağlamaktadır. Sertleştirme uygulandığı için uzun ömürlüdür. Taşlanmış ve sertleştirilmiş yapısı sayesinde hassas olarak uzun yıllar çalışabilir. Tozlu ortamlarda gres yağı ile yağlanması önerilmez. WD40 ile temizliği yapılabilir.

2510 Vidalı Mil Somunu;

Çap olarak 25 mm ve hatvesi 10 mm olan miller için uygundur. Hareket elemanı yada motorun mile bir tam tur verdiğinde 10 mm ilerleme sağlamaktadır. Sertleştirme uygulandığı için uzun ömürlüdür. Taşlanmış ve sertleştirilmiş yapısı sayesinde hassas olarak uzun yıllar çalışabilir. Tozlu ortamlarda gres yağı ile yağlanması önerilmez. WD40 ile temizliği yapılabilir.

3205 Vidalı Mil Somunu;

Çap olarak 32 mm ve hatvesi 5 mm olan miller için uygundur. Hareket elemanı yada motorun mile bir tam tur verdiğinde 5 mm ilerleme sağlamaktadır. Sertleştirme uygulandığı için uzun ömürlüdür. Taşlanmış ve sertleştirilmiş yapısı sayesinde hassas olarak uzun yıllar çalışabilir. Tozlu ortamlarda gres yağı ile yağlanması önerilmez. WD40 ile temizliği yapılabilir.

3210 Vidalı Mil Somunu;

Çap olarak 32 mm ve hatvesi 10 mm olan miller için uygundur. Hareket elemanı yada motorun mile bir tam tur verdiğinde 10 mm ilerleme sağlamaktadır. Sertleştirme uygulandığı için uzun ömürlüdür. Taşlanmış ve sertleştirilmiş yapısı sayesinde hassas olarak uzun yıllar çalışabilir. Tozlu ortamlarda gres yağı ile yağlanması önerilmez. WD40 ile temizliği yapılabilir. Ağır yük altında çalışmak için uygundur.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?