Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 13 Ürün
Yeni Ürün
30X30XR Sigma Profil 8 Kanal
Yeni Ürün
30X30 Sigma Profil 8 Kanal
Yeni Ürün
30x30x3K Sigma Profil 8 Kanal
Yeni Ürün
35X35 Sigma Profil 8 Kanal Hafif
Yeni Ürün
40X40 Sigma Profil 8 Kanal Hafif
Yeni Ürün
30X60 Sigma Profil 8 Kanal
Yeni Ürün
40X40 Sigma Profil 8 Kanal Ağır
Yeni Ürün
30X90 Sigma Profil 8 Kanal
Yeni Ürün
60X60 Sigma Profil 8  Kanal
Yeni Ürün
80X80 Sigma Profil 8 mm Kanal Ağır

Kanal 8 Sigma Profiller

Kanal 8 Sigma Profiller Kalıpları ileri teknoloji cnc makinelerinde cad-cam kabiliyetleri kullanılarak dar toleranslar ile üretilerek hazırlanırlar. Kalıp yüzeyi iki aşama ile parlatılması sigma profil kalitesini artıracak şekilde hazırlanır. 

Kanal 8 Sigma Profiller üretimi öncesi yüksek tonajlı presler profil kesitlerine göre yapılacak Ekstrüzyon şekli ve gerekliliklerine göre hazırlanır. Sigma Profil detayları ve hassasiyetlerinde pres tonajları önem arz ettiği için bu husus çeşitli mühendislik hesapları ile yapılmaktadır.

Üretimi yapılan Kanal 8 Sigma Profiller ürünleri ektruzyon işlemleri ardından ısıl işlem uygulaması sonrası önceden sertifika almış alüminyum külçelerin spectro analiz sertifikaları alabilmesi adına testler yapılır. Uygunluk sertifikası alan Kanal 8 Sigma Profiller çeşitleri pnc kontroller ile denetlenen eloksal kaplama tesislerine gelmektedir. Eloksal kaplama sonrasında sigma profiller uzun ömür ve şıklık kazanacak halini aldıktan sonra 6 metre boylar halinde hazırlanır ve paketleme bölümüne gönderilir.

Kanal 8 Sigma Profillerler 6 metre boylar halinde eloksal kaplamaları ve kesitleri zarar görmemesi adına tek tek özenle paketlenir. Ve satışa hazır hale gelir. Kanal 8 Sigma Profiller Bu uygulama sonrası paketli şekilde Mermak cnc marketi sigma profil bölümünde tutulan Kanal 8 Sigma Profillerler online yada magazımızdan sipariş edildikten sonra eğer toptan alım yapıldı ise anlaşmalı ambarlar ile pazarlıkları ve nakliye bedelleri uygun olacak şekilde müşteri temsilcilerimiz tarafından yapılarak istenen şehire müşteri eline ulaşana kadar takip edilir. Alımlar kesimli ve belirli ölçülere göre sipariş edilmiş ise anlaşmalı kargolar ile paketlenerek gönderimi yapılmaktadır.

Kanal 8 Sigma ProfillerUygun fiyatlar ile üreticiyi Türkiyenin tüm illerine Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Yalova, gibi illere aynı gün kargo edilmesini sağlayabilirsiniz. Mermak cnc Marketi


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?